KDO JE THEBENER?


Za názvem Thebener se skrývá vinařství Augustina Mrázika z Devína - Bratislavy. Je to právě on, který založil místní vinařský spolek, když si v roce 2007 uvědomil, že Devín ztrácí svou velkou tradici - Děvínské rybízové víno.  Nakonec se mu podařilo výrobu obnovit a připomenout všem, co mají rádi rybízové víno, že to z Děvína je opět vyhlášené a patří mezi regionální skvosty. Více o historii Thebeneru naleznete zde.

Víno do České republiky exkluzivně dováží e-shop s lokálními delikatesami DobrýKrám.cz, Nademlejnská 600/1, Praha 9, který se specializuje na prodej výrobků od malovýrobců.

Publikované články o děvínském rybízovém víně Thebener

Přečtěte si jednotlivé rozhovory
 

Staroměstské vánoční trhy v Bratislavě rozhodně voní rybízákem. Ten Děvínský je již opravdovou tradicí. Přijďte ochutnat, povonět a nasát příjemnou atmosféru bratislavských trhů.

Na celoročním vyhodnocení mezinárodního filmového festivalu Oniros Film Awards v Itálii se krátký film Ríbezľák / A Redcurrant Pie, sponzorovaný mimo jiné Děvínským Rybízákem Thebener, probojoval až do TOP 6 krátkých filmů z celého světa! To zajišťuje účast na projekci a možnost vyhrát cenu Nejlepší film roku! Událost se koná 25. srpna 2018...

Již po druhé se ve dnech 7. a 8. září bude konat Děvínské vinobraní. Po celý pátek a sobotu můžete pod hradem Děvín ochutnat první bouřlivý burčák v malokarpatském regionu, rybízová vína, pestrou směsici gurmánských specialit a navštívit můžete také farmářské trhy malých výrobců. Nenechte si ujít tuto ojedinělou akci!